Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Surhów: Pijany 20-latek spowodował wypadek

Utworzony przez Muka, 13 czerwca 2013 r. o 17:21 Powrót do artykułu
Moja wypowiedz nie tyczyła się bezpośrednio do ciebie. Popatrz na wypowiedzi typu że wieśniak, deb***, idiota. Chce wam uświadomić że to że tak piszecie nikomu nie pomaga i pokazujecie w ten sposób swój niski poziom. Może i ja zaliczam się do tej grupy "deb***i", ale nie oceniajcie go skoro go nie znacie...Wtedy Piotr zbliżył się do Niego i zapytał: Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat wykroczy przeciwko mnie? Czy aż siedem razy? Jezus mu odrzekł: Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy.
szczerze - cytaty z Pisma Świętego do mnie nie przemawiają , mam swój kodeks moralny którym sie w życiu kieruje ale nie utożsamiam go z żadną religią , po prostu kieruję się takimi zasadami ,że zawsze stawiam siebie po obydwu stronach , wyciągam wnioski i wybieram takie rozwiązania aby bez względu na zajmowaną "pozycję" było mi dobrze - to się sprawdza ,ale trudno jest tak żyć w dzisiejszych czasach gdzie nikt nie myśli o drugim człowieku- tak żyję bo inaczej nie umiem i nie chcę sie uczyć inaczej żyć chociaż łatwo nie jest.Idąc Twoim tokiem rozumowania zastanów się 77 razy czy to są deb***e, być może ci którzy tak piszą po prostu "głosno myślą" a mysli człowieka są różne nawet dobrego czy inteligentnego , każdy ma prawo myśleć i dzielić się swoimi myślami z innymi a Ty jeżeli sie z czyimś rozumowaniem nie zgadzasz to się z nim nie zadajesz :) jeżeli uważasz , że poziom rozmówcy jest dla Ciebie nie odpowiedni to nie ma sensu się zniżać lub wspinać na poziom rozmówcy- olej to, jak nie olejesz to będzie jak rozmowa niewidomego z niemym o kolorach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczerze - cytaty z Pisma Świętego do mnie nie przemawiają , mam swój kodeks moralny którym sie w życiu kieruje ale nie utożsamiam go z żadną religią , po prostu kieruję się takimi zasadami ,że zawsze stawiam siebie po obydwu stronach , wyciągam wnioski i wybieram takie rozwiązania aby bez względu na zajmowaną "pozycję" było mi dobrze - to się sprawdza ,ale trudno jest tak żyć w dzisiejszych czasach gdzie nikt nie myśli o drugim człowieku- tak żyję bo inaczej nie umiem i nie chcę sie uczyć inaczej żyć chociaż łatwo nie jest. Idąc Twoim tokiem rozumowania zastanów się 77 razy czy to są deb***e, być może ci którzy tak piszą po prostu "głosno myślą" a mysli człowieka są różne nawet dobrego czy inteligentnego , każdy ma prawo myśleć i dzielić się swoimi myślami z innymi a Ty jeżeli sie z czyimś rozumowaniem nie zgadzasz to się z nim nie zadajesz :) jeżeli uważasz , że poziom rozmówcy jest dla Ciebie nie odpowiedni to nie ma sensu się zniżać lub wspinać na poziom rozmówcy- olej to, jak nie olejesz to będzie jak rozmowa niewidomego z niemym o kolorach.
Ok ale ludzie niech zaczną myśleć a nie oczerniać i wyzywać... Niech postawią się w jego sytuacji,chcieli by czytać takie komentarze...Tym bardziej ze nie miał w życiu lekko, wiec troche empatii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok ale ludzie niech zaczną myśleć a nie oczerniać i wyzywać... Niech postawią się w jego sytuacji,chcieli by czytać takie komentarze...Tym bardziej ze nie miał w życiu lekko, wiec troche empatii
ciagle piszesz w trosce "o nim" aż robi się podejrzane , dlaczego nie napiszesz jak się czuje ofiara,bronisz za wszelką cenę sprawcy nie wspominając o ofierze to nie fair. Jesteś bliską osobą dla sprawcy? postaw się troszkę na miejscu ofairy i jego rodziny , może też nie miał łatwego życia bo napewno mieć nie będzie- pomyśl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciagle piszesz w trosce "o nim" aż robi się podejrzane , dlaczego nie napiszesz jak się czuje ofiara,bronisz za wszelką cenę sprawcy nie wspominając o ofierze to nie fair. Jesteś bliską osobą dla sprawcy? postaw się troszkę na miejscu ofairy i jego rodziny , może też nie miał łatwego życia bo napewno mieć nie będzie- pomyśl.
Na stan ofiary nie mamy wpływu, a na jego życie po wyjściu w pewnym stopniu tak. Zrozumiał błąd załamał się.. a jak będzie to czytał, to może nie dać sobie rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minęło kilka dni a jad jaki siedzi w ludziach ciągle narasta.. Na prawdę czyta się to strasznie.. Ofiara wypadku żyje i z tego powinniśmy się na prawdę cieszyć .. Tymczasem nikt o tym nawet nie wspomina.. Każdy ,,pluje" na chłopaka, który popełnił błąd, być może największy w swoim całym życiu, który zaważy na jego przyszłości.. Niech skończą się te komentarze typu:,,wieśniak itd." bo to świadczy o waszej osobistej głupocie.. No bo co ?  Bo wypadki spowodowane przez pijanych kierowców zdarzają się na wsi tylko ?  Po prostu kpina. Tak samo podbijacie do jego inteligencji .. Za łatwo przychodzi nam ocena innych. Na pewno zarówno sprawca i jak i ofiara mieli plany życiowe, dlatego w tym momencie nie zostaje nic innego jak modlić się żeby i jeden i drugi jak najszybciej poradzili sobie z tym wszystkim, podnieśli i stanęli na nowo do życia.. Milion razy bardziej doświadczeni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minęło kilka dni a jad jaki siedzi w ludziach ciągle narasta.. Na prawdę czyta się to strasznie.. Ofiara wypadku żyje i z tego powinniśmy się na prawdę cieszyć .. Tymczasem nikt o tym nawet nie wspomina.. Każdy ,,pluje" na chłopaka, który popełnił błąd, być może największy w swoim całym życiu, który zaważy na jego przyszłości.. Niech skończą się te komentarze typu:,,wieśniak itd." bo to świadczy o waszej osobistej głupocie.. No bo co ?  Bo wypadki spowodowane przez pijanych kierowców zdarzają się na wsi tylko ?  Po prostu kpina. Tak samo podbijacie do jego inteligencji .. Za łatwo przychodzi nam ocena innych. Na pewno zarówno sprawca i jak i ofiara mieli plany życiowe, dlatego w tym momencie nie zostaje nic innego jak modlić się żeby i jeden i drugi jak najszybciej poradzili sobie z tym wszystkim, podnieśli i stanęli na nowo do życia.. Milion razy bardziej doświadczeni !
Niezmiernie się cieszę że pojawiła się w końcu osoba, która myśli podobnie jak ja. Niestety ludzie uwielbiają wytykać błędy, nie zauważając swoich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestes kurwą deb***em!!!! nie znasz go ku*** nie oceniaj , teraz zajebalbym CIE... i bym sob9ie siedzial z bratem chuuuuuuuujuuu!!!!!!!!!!ku***
  Idiota .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota .
Nie idiota. człowiek zdererwowany bo każdy już skreślił jego brata. ludzie EMOCJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...